Smažení vaječiny 2026

Smažení vaječiny na orelském hřišti se opravdu povedlo!
Letošní ročník byl naprosto rekordní. Spotřebovali jsme totiž kolem 500 vajec! Vaječina byla moc chutná a všichni si skvěle pochutnali.
Celý program ale začal ještě dříve. Nejdříve proběhlo slavnostní vysvěcení naší opravené orlovny. Poté si lidé mohli budovu prohlédnout. K vidění byla také zajímavá prezentace o celé opravě.
Nezapomněli jsme ani na ty nejmenší. Děti měly skvělý program s Marcelkou Hopsalínkou. Celé odpoledne jsme si moc užili a domů jsme odcházeli s plnými bříšky a úsměvem na tváři.
Děkujeme všem, kteří dorazili a vytvořili úžasnou atmosféru!
Posted in Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny

Od září cvičíme!

Od nového školního roku obnovujeme cvičení, organizujeme nová a věříme, že budou přibývat další. Přidejte se k nám, aktuální nabídka je tady:

 

Posted in Cvičení | Komentáře nejsou povoleny

Orlovna v novém kabátě! Máme za sebou slavnostní otevření a plány do budoucna

Milí bratři, sestry, sousedé a přátelé třebovického Orla,

s nesmírnou hrdostí a radostí vám můžeme oznámit, že naše čtyřleté úsilí přineslo své ovoce. Naše Orlovna po rozsáhlé rekonstrukci opět ožila!

Oficiální přestřižení pásky

Vše vypuklo v pondělí 18. května 2026, kdy proběhlo slavnostní otevření za účasti mnoha vzácných hostů. Slavnostního přestřižení pásky se ujali primátor Jan Dohnal, radní za Moravskoslezský kraj pan Peter Harvánek, starosta Orla Stanislav Juránek, starosta Třebovic Jiří Volný, starosta naší domácí jednoty Orel Třebovice Peter Galvas a za zhotovitele firmy AMO MONT, s.r.o. Boris Bindač.

Celé odpoledne jsme si skvěle užili a u srdce nás hřála slova chvály od všech přítomných hostů. Velmi si vážíme ocenění naší dobrovolnické činnosti a obrovského kusu práce, kterou jsme na rekonstrukci Orlovny společně nechali.

 

 

 

 

Continue reading

Posted in Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny

VÝROČNÍ ČLENSKÁ SCHŮZE


Posted in Pozvánky | Komentáře nejsou povoleny

TŘEBOVICKÝ KOLÁČ 2025

Po roční pauze vynucené loňskými povodněmi se letos Třebovický Koláč vrátil ve velkém stylu a s ním i stánek jednoty Orel Třebovice. Tato oblíbená událost opět spojila obyvatele a návštěvníky, kteří si mohli užít bohatý kulturní program, zábavu a hlavně — lahodné koláče. Členové Orla Třebovice prožili společně tři dny plné práce, smíchu a nezapomenutelných zážitků.  Díky jejich obětavosti a nadšení se podařilo prodat neuvěřitelných 3 000 koláčů, což je jasným důkazem, že si lidé po loňské absenci festivalu chtěli pořádně dopřát. Návrat Třebovickeho Koláče byl připomínkou toho, že i po těžkých chvílích se dá vše zvládnout a obnovit s plnou silou. Výdělek z prodeje bude použity na opravu střechy orlovny Byl to opravdu vydařený ročník, který zanechal ve všech jen ty nejlepší dojmy.

Posted in Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny